KONST / Litografier / Färglitografi 13714542
nr 1371 4542
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 92/125, daterad -63. Motivet: 43x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:45:11
600 kr
Corneille
Läs mer om Corneille